18.4.07

Beyaz giyme toz olur

Katherine Heigl, Glaad 18. Media Awards töreninde. Beyaz takım sevmem. Bu yüzden biraz hareketlenmesi için sağdaki fotoğraf "olmadı baştan".

7 yorum:

bembi dedi ki...

ay önceki hali ibrahim tatlıses gibiymiş! :))) beyaz takım.. cık cık cık.. hiç bişi görmemiş bunlar yahu! sihirli değneğin işe yaramış! :)))

dnz dedi ki...

gömlekte istediğim rengi olduramadım. ama değişiklik oldu işte.

BEYHAN AKSOY dedi ki...

şimdi takım çok hoş bence kabul edelim. ama denizimin renkleri daha bir hoş olmuş; classy!


bu arada neredesin be arkadaşım şükür kavuşturana...

fikriminincegülü dedi ki...

hoşgeldin dnzim, akşam dedin ama, tesadüf tıkladım.:) renk çok daha güzel olmuş böyle de.. birşey dikkatimi çekti, potluk mu yapmış bu kızın bir yeri.:)))

dnz dedi ki...

beyhancım takım güzel hakikaten. ben de beğendim ama işimiz gereği herbirine bir kulp bulmak durumundayız :))

fikrimincim, potluk mu? dur bakayım da düzelteyim :) ne göz var maaşallah!

aurum dedi ki...

dnz aplacıım ben senin tasavvur ettiğin yeşili anlıyorum zannımca lakin bende biterim o renk göyneğe heleki bi de saten ya da tülümsü olursa dibim düşer çot die...yine deee...bu somon rengimi oluyo (cahilim) ya da şampanya rengi takım cuks die oturmuş...yeşille uyumu muhteşem ötesi...iyi ki varsın kendimize de pay çıkarıyoruz ..demekki neymiş ödül törenine katılacak olursak bööle bişii giyebilirmişiz...nasılsa benzerimiz olmaz hepsi ibo kılıklı bunların ;)bravoooo ayaktakinden hemde :)

dnz dedi ki...

aneey aney! aurum sen napıyon oyle, ben alısık degilim bunca takdir, bunca iltifat... :) yayıldım şuracıkta :) aslında tam istediğim yeşili elde edemedim, ancak, begendigine sevindim. takımın rengi dersen.. iii.. onu ben de bilmiyorum, "ararken buldum" rengi. çünkü ilk once gomlek kararını verdim, sonra da bu kumaşı seçtim takımı dikerken :) yaa, dikebilsem keşke... durun ugur bocüğümü begenecek misiniz :)