24.4.07

Başlık fakiri post

Tara Reid'in, Reebok Freestyle Collection gecesinde biraz daha gözalıcı olmaya ihtiyacı var. Sağdaki kare "olmadı baştan".

7 yorum:

aurum dedi ki...

dnz ablacıım, parlayalım cilalayalım diye isim taktım ben bu posta..parlama başarılı dore seçimine, cilalama ise gerçekten fark yaratan kırmızı ocelere gönderme olsun...kesinlikle kızın yaratmak isteyipte yaratamadığı tarz buymuş bence...bileklik, tırnak minimini detaylar ama bence fark yaratıyorlar..renk de cuk oturmuş, beşiktaş tribünlerinden çıkmış gibi hava yapılmaz, böööle olucan havalı olmak istiyonsa dimiii :)

bembi dedi ki...

daha parlak ve daha mini daha güzel olmuş bence :) kırmızı oje ve saçları da renk ve hareket katmış :)) akılsız Tara!

dnz dedi ki...

aurumcum, haklısın oyle olabilir. dikkatine hayranım ve fakat yakasını azıcık açtım, artık anlaşılamıyorum bühüü :) bir de ne o beyaz beyaz... beyazı gelinler giyer, işte o kadar!

bembicim, daha da mini yapacaktım ama mouse bitti. (iğrenc espiri) :*

BEYHAN AKSOY dedi ki...

annemin 80lerde kullandığı çantası kaybolmuştu. nako yünleri, şişleri, mendili, cüzdanı hepsi girerdi. taragilde unutmuşuz meğer.

dnz dedi ki...

beyhancım, annem de sakladı sakladı, 3 sene once birilerine verdi. şimdi o verdiklerinin hepsi moda :) verdiği kişilerin umrunda değil ama, yanlış zamaaaan yanlış insaaaaan :) :**

fikriminincegülü dedi ki...

ahanda ben bunu kaçırmışım.. kız bu benim kınamda giydiğim elbisenin kumaşı.. rengi de aynı 2. kare tabi.. bu kızceyiz beni bayağı bi geriden takip ediyo.:) anneannemin sandıklarını açsam neler çıkar kimbilir, yeniden moda olan.:)

dnz dedi ki...

fikriminim, kızın olsaydı sakla sandıklarda derdim. aç sandıkları, dök! şimdi ne değerli olan şeyler cıkacak. bizim anneannemizin sandından elimize birşey geçmedi, el koyan koyana :)