27.3.07

Tom kıymetini bilemedi


Keith Urban ve Nicole Kidman; Los Angeles'da gezmede. Klasik de olsa, daha yakışan renklerle "olmadı baştan" Nicole'ü bahara hazırlıyor. Eşi de azıcık derlendi, toparlandı.

11 yorum:

aurum dedi ki...

bu nikol ölmüşte ağlayanı yok, zaten bayan kidmın suratına felç ampülleri zerk ettirince ağlamıştık yeterince o vakit bende kredisini tüketti...yani dnz aplacıım bunnar sana mı guvenip çıkıyolar bööle sokağa annamadım..illa ben rezil olayım aman dnz bizi çekip çevirsin..aman aurum bakalım bugün ne lafı sokacak..ayol benim dimağımı gıdıklayan zevksizler ruhsuzlar dnz aplada hüner bende atacak çamur bitmeez...bembinocuum çok vandalist takıldım destek bana;) sence de ööle değil mi :)

dnz dedi ki...

aurumcuğum, "zuaaahaha" şeklinde bir gülüş patlaması yaşamıyorsam, bunun nedeni komşu masada oturan iş arkadaşımı rahatsız etmek istemeyişimdir. yani şekerim, bunları bilmem sokağa çıkarken ne düşünüyolar, aurum ne laf sokacak diyolar mı da kaşınıyolar amaaa... benim bunları çekip çevirirken beklentim "aurumcum ne yazacak acaba?" şeklindeki kelebek kanadı pırpırlamalarımdır :)) başlıktaki amacım da, Tom kıymetini bileydi, bu da böyle hortlamış gibi gezmedi, diyedir. ayrıca bu yorumunu her okuduğumda neşeleneceğim :) eve de gidince güleceğim bolca :D

aurum dedi ki...

kikirik oldum bende cevapını okuyunca dnz aplacıım...şimdii bu gazla bi de plesanta obezi tom'a da bulaşırdım da bilaahere dürteriz şahsi..ayy bende çok eğleniyorum hem seni takip etmeye hemde laf sokmaya(upps ne dedim-açık verdim)..bembi ve sen blog incilerimsiniz..hörmetler en içten kalpimden :)))

fikriminincegülü dedi ki...

dnzim toparlasın bi şeye benzetsin bunları, aurum da soksun lafları. valla çok eğlendim ben. tam diyecektim bu hatun şu dillere destan kidman mı, sinderellanın kötü kalpli kızkardeşlerinden biri mi? sonra baktım zati yeterince hırpalamışsınız. yazıktır dedim ben de dokanmiyim.:) Yalnız renkler çok baharımsı olmuş böyle canlı canlı.:)

dnz dedi ki...

kikirdek aurum, senden iyi yarışma jürisi olur.. ağlatırsin vaallahi zavallıları :)

fikriminciğim, bi de sen vur. gene de uslanmıyorlar :)

kurunane dedi ki...

anaaaa, nikol'e noolmuş böyle? neyseki dnz'ciğim sen olaya el koyup adam etmişsin en beğendiğim kadınlardan olan nikol'cuğumu...

dnz dedi ki...

saol kurunanecim, demin baktım yeni yazın yoktu, dur gidip tekrar bakayım :)) önce bana yorum yazmışssın, teşekkürler.. ben de nikolü severim ama, harcadı kendini :)

bembi dedi ki...

ya nicole bu olmadı baştanı görse, kocasına kilo verdirtir!! kendi de öcü gibi hastalıklı gibi gezmekten vazgeçer! renk katar saçlarına ve üstüne başına!! o kadar paraları var anlamiyorum ki nie böyle saçmaliyolar!

beyhan dedi ki...

bence nikolün daha iyi görünmesini istiyorsak, yanındaki türkücüyü toptan silmemiz gerek denizcim :) yıllar geçse de botoks yese de nikol nikoldür, ekoldür. 2004 oscar töreninde giydiği kıyafetle olmuştur. başka hiçbir insan evladı da o kıyafeti öyle taşıyamaz. hakan taşıyan belki?

beyhan dedi ki...

ilgilenenler için; http://www.cnn.com/SPECIALS/2004/oscars/interactive/red.carpet/gallery.nicolekidman.jpg

dnz dedi ki...

haklısın ekol konusunda. dur bununla da ilgili bir çalışmam olacak... kızlar bize koca begendiremiyolar J.Lo, Liv Tyler ve Nicole... o elbise hakikaten takdire şayandır. ama her sene gözlerimiz biraz daha güzelini, daha şaşırtanını aramıştır ki, sanırım artık bu kadar şaşırtan bir elbise zor gelir karşımıza...