26.3.07

Rinoplasti

Jessica Simpson'a 1. fotoğrafta burun törpüleme işlemi yapıldı, doğal bir görünümde müdehale edildi. 2. fotoğrafta "hokka" tabir edilen yapıya kavuşturuldu. Rujları tazelendi. Ortadaki tarzdaki gerçek operasyonlar, bana göre en hoş duranlar ve "ne düzgün burnu var" dedirtenler. bembi'ye kaynak temininde teşekkürler!!!

5 yorum:

bembi dedi ki...

bence ortadaki çok doğal ama sonraki süper :) ortadaki rujun rengi de çok güzel olmuş bence :) ellerine sağlık! görse burnunu yaptırırdı sanırım :)

dnz dedi ki...

bembimciğim teşekkür ederim. benim burnuma da lazım boyle bir sanal operasyon :>) çuvaldız hesabı :))

kurunane dedi ki...

dnz'ciğim beni bir görsen tamamen yok edip baştan yaratırdın. ama ne güzel olurdum eminimki... sen bu işi biliyorsun... kesinlikle biliyorsun... çok güzel yaaa...

fikriminincegülü dedi ki...

hanımlaaaar, dove bizi doğal güzelliğe davet etmiş. gitçek miyiz?:)
Bu hatun hayatında bu kadar güzel görünmemiştir herhalde. ellerine sağlık becerikli dnzim benim. yakında plastik cerrahiye de el atarsın sen.:)
kurunanecim, lütfen kendine haksızlık etme. senin gibi güzel yazan, eli hamarat (bkz. börekler çörekler) bir hatun, aynı zamanda güzeldir de.:)

dnz dedi ki...

kurunaneciğim, seni bir görsem ve yok edip baştan yaratma imkanım olsaydı, bu imkanımı kullanmaz ve yok ederdim. seni sen yapan özelliklerinden bir tanesi bile olmasaydı, varolan kadın sen olmazdın. bir daha kendine dair öyle şeyler söylediğini duymayayım aaaa!!! :) düşüncelerin için çok teşekkür ederim :)

fikriminincegülücüğüm, gidersen geliriz peşinden :) iltifatlarına teşekkür ederim, enerji deposu gibisin maaşallah! :)