28.3.07

rinoplasti-2

Sarah Jessica Parker... Kendisini çok beğeniyorum. Burun benzerim ve stil ikonu Parker'ı, inci küpeyi başka kolyelerle kombinlediği için cezalandırıyor; burnunu, gene doğallığını bozmadan 2. de törpüleyip, 3. fotoğrafta minik bir yükseltme uygulayarak "olmadı baştan"lıyorum. Gene de ona yakışan kendi burnudur :)

12 yorum:

bembi dedi ki...

bence burnu çok güzel olmuş! ipek Tenolcay'ı anımsatıyor. O da güzel hanımlardandır :) Çenedeki sivilceyi/beni kaldırdığın da gözümden kaçmadı :) seni seniii!

gayri_ihtiyari dedi ki...

ben de benim ceo'ya yaptim boyle bi gun bilgisayarda. onun da burnu kemerli. gayet de iyi durdu

dnz dedi ki...

bembicim, ipek tenolcay'ın hamileliğinin son günlerinde 11 kilo alarak 55 kiloya ulaştığını biliyor muydun :)) şimdi aradan 10 yıl geçti, herhalde artık normal ölçülerdedir :)

gayri_ihtiyari, merhaba... eline sağlık. artık saçımızı boyamadan bile bilgisayarda denemek ne güzel. gerçek bir burun ameliyatından evvel de artık doktorlar bu şekilde çalışıyor. eskiden, kara kalem çalışması ile, muhtemel burnu kağıda çizerlerdi :)

fikriminincegülü dedi ki...

kadın budur yani.:) çok hoş, çok tarz.. her şey var ablamda. haklısın orijinal burnu çok karizmatik. senin yaptığında değişik bi güzellik vermiş aslında.:)

ciceklibahce dedi ki...

Beni kaldırman iyi olmuş:) Burnunun doğal hali bu kadına yakışıyor valla!
Bende beğenirim kendisini farklı bir güzelliği var.

dnz dedi ki...

çiçeklibahce, "beni kaldırdığın iyi olmuş" dedin ya, "allah allah, nerden kaldırmışım" diye düşündüm ben de :)) çalışıyoruz, ondan herhalde algılama düzeyi sıfırlanmak üzere :) gece gezmesinde bana da uğradığın için teşekkürler :) iyi geceler...

ciceklibahce dedi ki...

:))) Komik olmuş gerçekten! Hiç dikkat etmemişim.

fikriminincegülü dedi ki...

comment bölümüne ne oldu?:(

kurunane dedi ki...

bende şaşırdım commenti göremeyince.

dnz dedi ki...

allah allah, ben de şaşırdım... neolmuş hakikaten? durun düzeltmeye çalışayım :(

bir dost (!) dedi ki...

Ben pek tutmam ama asil "bizim bey" :) hic hazzetmez bu garipten. EKranda belirdigi anda "take that horsie away from my eyesight" diyerek tepkisini verir.

Imza: bir dost (!)

laloba dedi ki...

burun estetiği cidden değiştiriyormuş insanı. ben neye benzerim acaba ya? aman aman :))