16.3.07

Latino


Jennifer Lopez ve Marc Anthony 33. ShoWest Festivalinde. Marc için kafa nakli henüz sağlıklı olmadığından minik bir boy düzenlemesi ve daha fazla latin görünmesi için hayırlı traşlar "olmadı baştan".

5 yorum:

bembi dedi ki...

vaaaay süper olmuş! ellerine sağlık :)) çok daha karizmatik olmuş. jennifer da daha sempatik durmuş.. boy farkı önemli demek ki :)))

dnz dedi ki...

3. kez yazıyorum, diyorum ki boyu güdük görünse de jennifer'ın, aslında onun bedeninde deformasyon yok. niye öyle göründüğünü anlamadım :)

fikriminincegülü dedi ki...

Şimdi bir şeye benzemişler yanyana..
Şu Güzide Duran'ınkine de yapsana bi şeyler be. Yazık çocuğa.

aurum dedi ki...

dnz aplaaaaaacıımıs, neden kimseyle dalga geçmiyorus artııık...sabırsız okuyucuların, bu gidişe dur demeni bekleyen kitleleri temsilen söölüyorum bunları...bişiiler yaptıında küçük dilimisi yutuyorus ya, o dil orda fazla bekledi ;)
sevgilers...

dnz dedi ki...

fikrimincim, bizimkilerin teknik anlamda kaliteli fotograflarını bulunca ilk Güzideyi normal olcülere indirgeyeceğim. bilgisayarım bozuk, evde tadilat var, kusura bakma olur mu :)

aurumcum, artik ünlüler ogrendi işi, bana malzeme vermiyorlar.. diyebilmeyi cok isterdim. yukarıda da yazdıgım gibi PCm bozuk, korsan olarak cevap yaziyorum, duzelince dil mil kalmayacak diyerek kocaman bir laf ediyorum kercigim :) sozumu tutacagim bkz.:bembinin kolyesileri :)