28.3.07

Boyu huyuna


Liv Tyler ve ekonomik boy eşi, Royston Langdon. Bu güzel kızlar, niye kendilerinden kısaları tercih ederler? Gönül sevmiş, el ne karışır? Ancak "olmadı baştan".

6 yorum:

bembi dedi ki...

Hiçbiri Güzide Duran ve sevgilisi kadar olamaz! Ama Liv Tyler'ın kocasının uzaması gerek bence acilen :) nasıl olacak bilemiyorum :) acaba 3d de yapabiliyor musunuz, yapıp göndersek ya :P

fikriminincegülü dedi ki...

:)))))) ekonomik boy koca. çok komikti. ay hala gülüyorum. biri beni durdursun canım.:)))

aurum dedi ki...

ayy ayyy ayyy gözüm seğrimeye başladı..bu ne yahuu tööbe yarebbim Allahın gücüne gitmesin, bu mu koca? bu mu enişte?...Liv yaa nee iitin kuzumanacıım baba baba değil ki davulcunun önde gideni,dövememiş kızını davulcuya-zurnacıya gitmesin die...dnz aplacıım bu adamın kompil manupulasyona ihtiyacı var bence...o boy uzasa da nıçk ...yıkıldım yani...neyse abartmayalım çok gülmesin bu adam(almış liv'i niye gülmiicekse) koyumtrak kumral olsun bööle havuca benziyo...ne biliim ben mi ööle gördüm yoksa...senin ellerine sağlık dnz aplam....Allahım Liiiiv?!!ayy ayy ayyy...

dnz dedi ki...

aurumcum, aslında aynı boydaymıslar, liv topuklu giyiyormus... bembiden aldıgım istihbarat... belki iyi huylu, efendi bir cocuktur, saygılıdır... herşeyi görsel değerlendirmemek lazım (diyene baka hahayt)... :))) haklısın havuçların da minyatürleri çıktı biliyosun... bu onun gibi bişe :)

aurum dedi ki...

ama haklısın efet, gerçekten güsel bir kalpi varsa alsın kısımızı ama o ne ööle kafayı resme sokayım die çabalar tavırlar :) herkesin sefkilisi kocası kendine gusel zaten iddialı da diiliz bizde Liv 'iz hepimiz Liv'iz hepimiz Taylır'ız demiyoz da..ayy utandım..haksızlık yapmışım...tamam enişteyi de seviyoz, ezikte olsa, kafayı resme de soksa o bizim eniştemiz :))

dnz dedi ki...

kafayı resme sokmaya çalışsa... keşke bunu başarabilse aurumcum... zıplamış da anca yetişmiş :) adam da bize hakaret davası açacak. korkma kardeş, seni dilimize dolamamız geçici bir durum. bir dahaki güzel uzun kız - kısa zengin çocuk, sizi unutturacaktır :)