22.3.07

Bak yeşil yeşil


Nip-Tuck'ın yıldızı Joely Richardson, "The Last Mimzy" filminin galasında. Anneme göre, gözleri yeşil-mavi olan hanımlarımıza, göz renklerindeki giysiler çok yakışır. Kulaklarımda çınlayan bu fikre istinaden sağdaki kare "olmadı baştan".

9 yorum:

bembi dedi ki...

anne sözü dinlemek gerekiyormuş :) bu bayan da dinlese ii olurdu! bence etek boyu çok daha ii olmuş, renk de öyle. önceki hali hastalıklı gibi biyyyy! :S

dnz dedi ki...

tesekkürler bembicim. anne sözü dinliyoruz, kahverengi giyiyoruz :))

aurum dedi ki...

bence bu elbise yannış yerden bolarmış (teknik terim bilgimle ukalalık yapmak istemedim roba mı, volan mı neyse onlardan işte)..
2.hali kesinlikle renk ve boyla süper olmuş, ellerine saalık
lakin gözüm istedi ki o boyun fiyakasına, etekleri göğsün tam altından fırıl fırıl inseydi aşağıya dooru...bööle nasıl desem belim var ama göstermeye ihtiyacım yok gibisinden buyrun buraya dikkat edebilirsiniz boynum, göğsüm diyen...modacısı kim bunun, yol verin kapının önüne koyun yahu ;)
dnz abla bir döndü pir döndü..çok bekleyince çene açılıyo bende ,kımM :)

dnz dedi ki...

aurumcum, bolarmış güzel bir terim olup, kendisini pek kullanmayız :) "genişlemiş" mi desek acaba? boyun fiyakası ile ilgili önerilerini anlama çabamda nihayetinde başarılı oldum. sanırım roba tabir edilen (tam göğüs altı) bölgeden büzgü istiyorsun. dur bakim, bu da ödev olsun bana :)) güzel sözlerine teşekkürler.

bembi dedi ki...

bence çok daha güzel olmuş!! ağzım açık kaldı :))) kadına veya modacısına göndersek mi naapsam :D Süper!!!

aurum dedi ki...

ayyy dnz ablacııım varya süpersin, hem şu çıkan 3.kareyle hemde benim anlaşılmaz tabirlerimi çözmenle bunu alem-i cihana gösteriyorsun...sana da zahmet verdim ama gözüm açıldı ne güsel yeişle ne güsel model olmuş bu artık elbiseyi sevebilirim benim de olsun diye içimden geçirebilirim...ellerine sağlık, süpper süper...
imza maydonoz aurum;)

dnz dedi ki...

bembiciğim, aurumcugum; artık rüyalarıma giriyor, ülen yarın ya bişe bulamazsam diye strese giriyorum. sonra da bu yorumları okuyunca insana acayip mutluluk geliyor. çok teşekkür ederim akıllı ve güzel kardişlerim :)
sabah sabah vitamin gibisiniz billahi! :D

kurunane dedi ki...

bende fikirlerinizi hayranlıkla takip edeceğim bundan sonra. link eklemeyi beceremediğim için sık kullanılanlara kaydediyorum :)aslında benim böyle sizinki gibi bloglara hiç bakmamam lazım (örn. bembi, pino )

kendimi ne kadar yeteneksiz, hissediyorum.

dnz dedi ki...

kurunane, bir daha duymayalım bu sözlerinizi... iki kucuk cocuga aynı anda bakmayı başabilen her anne, benim için yetenek abidesidir. siz benim asla cesaret edemeyeceğim bir işi yapmış, hem de f1 pilotu olabilme düzeyinde manevra yapabilen güçlü bir sürücüsünüz. annelik, hayatta başarılması gereken, en iyi yapılması gereken en önemli iştir, diye düşünüyorum. 2007 hedefinizi tutturacağınıza ve işe başlayınca daha da süperleşeceğinizden eminim :) ayrıca nane olmadan pekçok şeyin tadı eksik kalır :) sevgiler...